20.12.2014 08:53
Nawigacja
Główne Menu
· Nasze spotkania
· Trasy biegowe
· Artykuły
· Relacje z biegów
· Użytkownicy
· Rejestracja
· Forum
· Kontakt
· Maniacka Dziesiątka
O klubie
· Historia
· Sukcesy klubu
· Członkostwo
· MANIAC JUNIOR
· Władze klubu
· Nasi Parterzy
Członkowie
· Lista Maniaców
· Puchar Maniaca
Wyniki - archiwum
· rok 2003
· rok 2004
· rok 2005
· rok 2006
· rok 2007
· Linki
· Szukaj
· O stronie
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 548
· Najnowszy użytkownik: grzegorzbandur
Ostatnio Widziani
· KrzysztofL 1 dzień
· grzegorzbandur 3 dni
· k0r41 1 tydzień
· RafaelM 1 tydzień
· arti 1 tydzień
· Marek Osucho... 3 tygodni
· szyman760 3 tygodni
· LouLou 3 tygodni
· terran 4 tygodni
· zeniu 6 tygodni
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Powitanie
Witamy na stronie klubowej KB "MANIAC" POZNAŃ.
Zapraszamy do poznania naszej grupy biegowej. Nasza pasja to mania biegania. Spotykamy się na wspólnych treningach we wtorki o 19:00 na podbiegach (Cytadela) oraz w czwartki o 18:00 na sali (zimą) lub na stadionie Śródka (od wiosny) . Zapraszamy !
Pasja biegania to nasza mania ;-)

____________________________________________________________________________________

Maniacy zapraszają wszystkich chętnych na zajęcia - najbliższe tygodnie to wzmocnienie siły biegowej (gimnastyka, roztruchtanie i oczywiście podbiegi - ilość dostosowana do poziomu uczestników) oraz ćwiczenia uzupełniające na sali. W przypadku sali prosimy osoby chętne o wcześniejsze skontaktowanie się: kbmaniac@wp.pl

Bez względu na poziom sportowy każdy jest mile widziany i zawsze może otrzymać wiele cennych porad ;)

Uwaga: dostępny parking przy ulicy Na Stoku - przyleglej do Cytadeli wzdłuż ulicy Szelągowskiej. ZAPRASZAMY !

Maniacki pogrom na Rusałce ;)

29 listopada rozegrany został drugi bieg z cyklu Grand Prix Poznań City Trail 2014/2015. Tego dnia nastapił istny pogrom Maniaców na Rusałce ! W pierwszech dziesiątce ze wspaniałymi wynikami sklasyfikowanych zostałoaż 5 Maniaców: Marcin, Adam, Radek, Sebastian, Szymon ale daliście czadu !!!! Dziękujemy koledzy, DUMA NAS ROZPIERA !!! BRAWO MANIACY !

11 Maniacka Dziesiątka - 1 grudnia ruszają zapisy !

Już 1 grudnia ruszają długo oczekiwane zapisy do 11 edycji Maniackiej Dziesiątki ! Przyszłoroczna edycja odbędzie się 14 marca 2015 roku. Będzie to jak zawsze mocne rozpoczęcie nowego sezonu biegowego w Polsce, na szybkiej, dającej niesamowite rekordy życiowe trasie na dystansie 10 km.

Organizatorzy przygotowali miłe nowości i niespodzianki, których kilka już dzisiaj prezentujemy:

OPŁATA STARTOWA:

Biegacze i biegaczki którzy ukończyli wszystkie dotychczasowe edycje podobnie jak w jubileuszowej 10 Maniackiej będą zwolnieni z opłaty startowej. Do tej pory otrzymywali zniżkę 50% i postanowiliśmy nie tylko od święta zwolnić ich z opłaty startowej ale teraz i w kolejnych edycjach, oczywiście pod warunkiem ukończenia wszystkich poprzednich edycji biegu.

Miło nam przekazać dobrą wiadomość, że opłata startowa nie wzrośnie i pozostanie na poziomie 2014 roku – 49,00 zł.

Nowością będzie rozróżnienie pakietu startowego na pakiet:

STANDARD (uczestnik będzie miał gwarantowany m.in. numer startowy, pakiet regeneracyjny, medal oraz upominek) – opłata 49,00 zł

PREMIUM (czyli pakiet STANDARD + firmowa koszulka techniczna Asics) – opłata 89,00 zł (koszt koszulki to 40,00 zł)

Dużą nowością będzie możliwość wyboru przez uczestnika koloru koszulki !

Wielu z was ma swój ulubiony kolor, z proponowanego modelu mężczyźni będą mogli wybrać 4 kolory: biały, czerwony, niebieski lub zielony a kobiety 3 kolory spośród : białego, niebieskiego lub czarnego.

Koszulki męskie (techniczne):


Koszulki damskie (techniczne):

Wszyscy, którzy znajdą się na liście startowej płacając startowe wraz z koszulką do 31 grudnia 2014 mają zagwarantowany kolor i rozmiar koszulki.

LIMIT UCZESTNIKÓW

Limit ten wynosi 3500 uczestników. W poprzedniej edycji wypełnienie limitu trwało blisko 4 tygodnie zatem wszystkich chętnych zapraszamy zapisów już od 1 grudnia.

Zapisy dzieci do biegów dziecięcych rozpoczniemy od stycznia.

Jak zawsze możecie liczyć na piękny medal i wielkie emocje.

Zapewne jesteście po okresie roztrenowania. Już teraz życzymy wam udanych przygotowań Zapiszcie koniecznie dwie daty:

1 grudnia 2014 – rozpoczęcie zapisów

14 marca 2015 – 11 Maniacka Dziesiątka

Zapraszamy na stronę biegu: www.maniacka.kbmaniac.pl

Regulamin zamieszczony zostanie 30 listopada 2014.

Pozdrawiamy, MANIACY z Poznania

Zaczynamy od grudnia !!! MANIACKA MOC !

Czeka was wycisk, zadyszka i ból  a wiosną uśmiech i życiówki ! ;) Liczba ograniczona: 20 osób. Macie pytania, piszcie śmiało na kbmaniac@wp.pl lub na FB ;) Do zobaczenia !

Nowi członkowie KB MANIAC ;)

Witamy nowych członków KB MANIAC POZNAŃ ;-) To osoby, które z mocnym postanowieniem poprawy swojego biegania w 2015 postanowiły zostać Maniac-ami. Nie od dzisiaj wiadomo, że gwarantujemy osiąganie wspaniałych wyników biegowych,służymy radą także pasjonatom triathlonu i ultra ;)
Dzisiaj przedstawiamy dwie kobiety, pierwsza od lewej to Natalia Żółtkiewicz , która już jakiś czas jest w Poznaniu, a z którym to mocno się związała i postanowiła znaleźć fajną grupę biegową miło nam, że padło na nas -Maniaców. Biegowo jest początkująca i liczy ,że może się od nas wiele nauczyć i tak też obiecujemy. Drugą koleżanką jest Anetta Kuczyńska zaprawiona w bojach (już po kilku maratonach) i biegowa partnerka naszej Agi Gerappy z Rzeźnika zatem jest mocna i wytrwała ;) Razem z koleżankami doszedł Marek Regulski, który również liczy (i go nie zawiedziemy), że pomożemu mu rozwinąć jego pasję biegową. WITAMY SERDECZNIE !

Aktualna punktacja w Pucharze Maniaca

Przedstawiamy aktualnepodsumowanie Pucharu Maniaca 2014

Pełne zestawienie dzięki zaangażwaniu Krzysztofa Lipińskiego i Tomka Ławniczaka pod poniższym linkiem.

http://www.pucharmaniaca.republika.pl/PucharManiaca2014.xlsx

A oto klubowe TOP 10 ;) Drugą pozycję atakuje Radek Pluciński, mamy aż 4 koleżanki w pierwszej dziesiątce a miejsca 7,8,9,10 są jeszcze spokonie do rozstrzygnięcia ;) W styczniu czeka nas MANIACKA GALA o której niedługo będziemy szczegółowiej informować.Punkty
1 Tomasz Ławniczak 442
2 Teresa Pelec-Ławniczak 388
3 Radosław Pluciński 380
4 Damian Brodnicki 343
5 Piotr Żuberek 321
6 Agnieszka Kaniewska 283
7 Krzysztof Lipiński 257
8 Michał Hadam 257
9 Anita Patrycja Stelmaszczyk 243
10 Natalia Nowacka 237
Maniac Junior zawojował sezon - Maciej Soliwoda 9 razy na podium !

Maciej Soliwoda zawojował w tym sezonie, 9 razy na podium w tym między innymi zwycięstwo ProTouch Interrun Poznań 2014. Nasze młode pokolenie Maniac Junior zaczyna królować idąc za przykładem nas seniorów i weteranów ;-) Brawo !

Maniacka nominowana !!!

Drodzy Biegacze i Biegaczki

Już niedługo ruszamy z zapisami do 11 Maniackiej Dziesiątki !
Bardzo ucieszymy się widząc was na starcie bo to wy tworzycie tą wyjątkową atmosferę. Maniacy zrobią wszystko byście rozpoczęli sezon 2015 z nowymi życiówkami.

Dzięki wam zostaliśmy nominowani do prestiżowej nagrody im. Tomasza Hopfera na najlepszy bieg masowy roku 2014 w kategorii biegów na 5-10-15 km.

Będziemy wdzięczni za wasze głosy (głosowanie tylko do 23 listopada). Każdy wasz głos jest bezceny ;-)

Z góry dziękujemy i pozdrawiamy. Maniacy.

XI Mistrzostwa KB MANIAC w maratonie rozstrzygnięte !

Aż 13 Maniaczek zmierzyło się w niedzielę z królewskim dystansem w Poznaniu podczas którego mieliśmy uroczystą klasyfikację Mistrzostw KB MANIAC w maratonie ! To zawsze dla nas duma móc być dekorowanym na tak wyjątkowej scenie. Wśród Maniaczek najlepsza okazała się nasza żelazna Agnieszka Pelc-Wanielista , drugie miejsce zajęla Agnieszka Kaniewska a trzecie niespodziewanie dla niej Ula Stankiewicz. Wśród mężczyzn z klubu rywalizowało blisko 40 z których najszybszy z nową życiówką przybiegł Szymon Fluks, drugie miejsce zajął Marcin Stachowiak (na podium w zastępstwie Adam) a na trzecim miejscu zameldował się Arti. Kolejny rok wystartowaliśmy zatem licznie w blisko 60 osobowym składzie ale warto dodać,że w tym roku licznie pozostali Maniacy kibicowali na trasie ! Począwszy od 7 kilometra gdzie byli Krzysztof Cichy i Pajdo z rodzinką, poprzez fotografującą Paulinę , przez Rondo Śródka gdzie można było wypatrzyć Przemka Dzięgiela i punkt kulminacyjny na 39 kilometrze w okolicach Cytadeli gdzie Emi nadawała ton dopingu (zresztą Emi dwoiła się i troiła i była w kilku miejscach a wturowali jej m.in. Aryj,Benia (też się dwoiła i troiła), Zdzisław Wiese i wielu innych którym serdecznie dziękujemy bo maniacki doping pomógł pokonać wiele kryzysów !

Zapraszamy do galerii na  www.forest.karolin.pl

Żelazna Aga Pelc-Wanielista !!!!

I mamy pierwszą Maniaczkę z żelaza Agnieszkę Pelc-Wanielistą !!! Panowie czapki z głów i nosić ją na rękach !!!

Oto jak opisała swój debiut ! Jeszcze raz składamy Agnieszcze wyrazy podziwu i serdecznie GRATULUJEMY ! JESTEŚ Z ŻELAZA !

"PolskaMan Wolsztyn triathlon czyli mój debiut na dystansie Ironman.

3,8 km pływania, 180 km rowerem i na koniec maraton. Jeszcze rok temu
wydawało mi się czymś nie do pokonania, a tydzień temu ze spokojem
stanęłam na piaszczystej plaży w Wolsztynie gotowa do startu. Pierwszy etap nie wiem kiedy minął, 1godz 28min czyli o 2 min lepiej od założonego czasu. W strefie zmian przykra niespodzianka...zapomniałam zabrać jedzenie! Czyli najbliższe 12 godzin spędzę "na żelach". I jeszcze jedna zła wiadomość...zimno i deszczowo a ja tylko w mokrym stroju triathlonowym. Taki błąd nowicjusza. Do pokonania było 6 okrążeń a ja po dwóch czuję że zamarzam i umieram z głodu to nie sprzyja szybkiej jeździe. I wtedy pierwszy i ostatni raz pojawiła się myśl w głowie aby zejść z trasy. Dalszy udział w zawodach wydał mi się zupełnie bez sensu w takim stanie, gdy szczękam zębami na 30 km i burczy mi w brzuchu! Tyle tylko że to zawody IM i tu każdy ma swoje słabości i jakoś z nimi walczy. Bliżej południa robi się cieplej i całkiem przyjemnie. I tu muszę podziękować wolontariuszom, którzy nie pozwolili mi umrzeć z głodu na trasie i raczyli pysznymi bananami i batonami. Ostatni etap to już tylko formalność, maraton to dla mnie "chleb powszedni" przecież. Przyjemna trasa, sporo kibiców, pogoda łaskawa,najtrudniejsze już za mną teraz już tylko kilometr po kilometrze do mety. Dwa słowa na tym etapie, Kocham biegać... było dobrze, choć była i "ściana". 12 godzin 26 minut i 30 sekund to całkiem niezły czas jak na debiut. Pierwsze miejsce wśród kobiet, fajne uczucie. Start na pewno udany choć lekko nie było, bo ból jest okropny gdy stawy wyeksploatowane wołają o litość a mięśnie palą. Choć wiele jeszcze muszę się nauczyć to
z pewnością jeszcze nie raz stanę na starcie tego dystansu bo lubię dawać 110% siebie. A jeżeli ktoś ma ochotę na zawody bez draftingu to polecam te w Wolsztynie, aż miło było patrzeć jak każdy sam o własnych siłach pokonuje trasę kolarską!".

Mistrzostwa KB MANIAC w maratonie ! Maniacki plan na weeken ;)

1. W sobotę spotykamy się na PASTA PARTY o 17:00 w hali pasta-party na wspólne pogaduchy. Który stolik? ten gdzie będzie najbardziej niebiesko.
2. W niedzielę o 8:20 spotykamy się na wspólne zdjęcie przed sceną ! (zaznaczone na mapie) , wesprzemy się, będziemy życzyć powodzenia i potem do boju !!!
3. Na trasie na około 7 kilometrze przy ul. Słonecznej Krzysztof Cichy z Marynarzami i Pajdo będą kibicować więc zachęcam do dołączenia a na 39,5 mocna ekipa będzie dopingować byśmy dotrwali do mety też zapraszam do dołączenia, Cytadela).
4. Kto dobiegnie i dojdzie do siebie zapraszamy na 13:00 na dekoracje Maniaców i Maniaczek na scenie !
5. A na końcu poczekajmy aż nasi dobiegną w okolicach mety i wspólnie będziemy cieszyć się udanym maratonem
I jeszcze raz tych co nie pobiegną zachęcamy do kibicowania !!!! Jesteście nam potrzebni na trase ;-)
POWODZENIA !

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
· Puchar Maniaca - czę...
· V Maraton Komandosa ...
· Pacemakerzy na 9 Poz...
· 8 Poznań Maraton - P...
· II Bieg Niesulicka P...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09.10.2014 13:36
Ruszyły też zapisy na bieg mikołajkowy- 7 grudnia na Malcie Smile

09.09.2014 20:27
JAKBY KTOŚ Z WAS PRZEGAPIŁ RUSZYŁY ZAPISY NA LUBOŃ!!!

26.08.2014 21:46
Już 25 osób zatem jeszcze trochę cierpliwości Wink

26.08.2014 07:51
A może połączymy siły np. z night runnersami- bo ich jedzie dość dużo chyba Wink

25.08.2014 08:41
Obecnie jest 12 osób chętnych na autokar - a to trochę mało. Sporo Maniaców w tym roku wybiera się do Krynicy... ale ostateczna decyzja chyba jeszcze nie zapadła...

22.08.2014 20:11
1/2 Piła- przygotowujemy autokar? Drodzy Maniacy?!Kto się pisze? Jak nie będzie chętnych to szukam jednego wolnego miejsca w aucie biegacza ruszającego z okolicy Rataj Wink

11.08.2014 21:36
Drodzy Maniacy, jakby ktoś nie mógł pojechać do Rakoniewic bardzo chętnie odkupię pakiet...

19.05.2014 17:30
Czołem Mateo. Ja biegam po Lasku. Najczęściej po górce i wokół niej... Zdarzają się i dalsze wypady "około Laskowe"...

22.04.2014 15:21
Na Lwa jedziemy raczej indywidualnie! Ale za to na miejscu będzie okazja pogadać! Pozdrawiam Wink

21.04.2014 22:19
Czy na Lwa 18 maja jest jakiś wyjazd zorganizowany planowany?

17.04.2014 19:46
Rafał aż się serce raduje Wink

13.04.2014 17:10
Rafal! Zapraszamy tez do grupy na facebooku. Smile

13.04.2014 13:23
Witam Maniaców Wink Mam pytanko czy biega ktoś po Lasku Marcelińskim? Pozdrawiam

12.04.2014 21:35
I tutaj też się przywitam. Po długiej przerwie mam zamiar się reaktywować, płacić składki i godnie reprezentować klub. I'm back!!!

31.03.2014 14:54
Przypominam - sobota 5.04 na Cytadeli o 10:00 (po Parkrunie) - zdjęcie grupowe KB Maniac

05.03.2014 18:54
Na razie temat stadionu upadł, z tego co wiem, to poszukujemy czegoś zastępczego! Pozdro:-)

26.02.2014 14:17
ŚRÓDKA STADION! czy coś wiemy o spotkaniach na stadionie bo miały być wiosną, a ta już od dłuższego czasu chyba nas rozpieszcza Wink))

03.11.2013 22:39
Szukam chętnego, chętnej do popołudniowego biegania. Przygotowuję się do Toruńskiego półmaratonu, może ktoś jeszcze? Smile

29.10.2013 09:12
akurat wtedy wyjeżdżam Wink będę może biegał 200km dalej na zachód ;D

28.10.2013 23:19
Są ;-) w najbliższą sobotę będę Wink

Wygenerowano w sekund: 0.06 - 34 zapytań MySQL 1,771,083 unikalnych wizyt